03-6024205   טלפון: משרד פרסום    רכישת מדיה

הקמת חנות וירטואלית כאמצעי פרסום

אם פעם רכישת מוצר צריכה הייתה כרוכה בריצה לשוק, לקניון או לחנות ברחוב אז במאה ה-21 דברים החלו להשתנות. מצד אחד אנשים עובדים יותר ויש להם פחות ופחות זמן לריצות ולקניות ומצד שני התפתחות הטכנולוגיה פתחה בפנינו אפשרויות חדשות גם בתחום הקניות. נכון להיום נתח הולך וגדל מהרכישה שלנו של מוצרים החל ממוצרי בסיס כמו מזון שקונים בסופר ועד למוצרי מותרות כמו תכשיטים יוקרתיים נעשים אונליין.

מבחינת בעלי העסקים, הטכנולוגיה מאפשרת להם במקום או במקביל לפתיחת עסק שמוכר מוצרים בחנות, הקמת חנות וירטואלית שבה יוכלו להציע את המוצרים שלהם למכירה ממש כמו בחנות רגילה.

הקמת חנות וירטואלית- יתרונות מסחריים

הקמת חנות וירטואלית מאפשרת ליותר ויותר עסקים קטנים להתחיל לשווק את המוצרים שלהם ולהימנע מעלויות כבדות של שכירות וארנונה ומצד שני מאפשרת לעסקים גדולים ורשתות להגדיל את קהל הצרכנים ולפגוש אותם גם מחוץ לבית העסק. ולפה בדיוק מתחבר תפקידו של משרד פרסום. מצד אחד משרד פרסום ובטח משרד פרסום דיגיטלי, שמלווה בית עסק קמעונאי חייב כיועץ השיווקי שלו להמליץ לו על הקמת חנות וירטואלית, שתאפשר לו להגדיל את נתח העסקים. מצד שני גם משרדי פרסום יוצאים נשכרים מצעד כזה כיוון שלא מספיק להקים חנות כזו אלא צריך ליצור אליה "טראפיק" – תנועה של גולשים. תנועת גולשים כזו מצריכה מהלכים פרסומיים מקבילים – פרסום offline, שבו מכניסים למודעות את העובדה שהקמנו חנות וירטואלית ומצד שני קמפיינים מכירתיים אונליין שתפקידם לייצר תנועת גולשים רלוונטית לחנות מגוגל, מפייסבוק ומאתרים שעוסקים בתחום שבו מתמחה החנות. לסיכום, הקמת חנות וירטואלית יכולה לחסוך בעלויות ולהרחיב את מעגל הקונים של כל עסק ובמקביל מעניקה למשרד הפרסום אתגר לשיווק העסק ולהגדלת היקף המכירות שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *