03-6024205   טלפון: משרד פרסום    רכישת מדיה
ProjectsSideBarPict

הקמת חנות וירטואלית כאמצעי פרסום

אם פעם רכישת מוצר צריכה הייתה כרוכה בריצה לשוק, לקניון או לחנות ברחוב אז במאה ה-21 דברים החלו להשתנות. מצד אחד אנשים עובדים יותר ויש להם פחות ופחות זמן לריצות ולקניות ומצד שני התפתחות הטכנולוגיה פתחה בפנינו אפשרויות חדשות גם בתחום הקניות. נכון להיום נתח הולך וגדל מהרכישה שלנו של מוצרים החל ממוצרי בסיס כמו מזון שקונים בסופר ועד למוצרי מותרות כמו תכשיטים יוקרתיים נעשים אונליין.

מבחינת בעלי העסקים, הטכנולוגיה מאפשרת להם במקום או במקביל לפתיחת עסק שמוכר מוצרים בחנות, הקמת חנות וירטואלית שבה יוכלו להציע את המוצרים שלהם למכירה ממש כמו בחנות רגילה.

הקמת חנות וירטואלית- יתרונות מסחריים

הקמת חנות וירטואלית מאפשרת ליותר ויותר עסקים קטנים להתחיל לשווק את המוצרים שלהם ולהימנע מעלויות כבדות של שכירות וארנונה ומצד שני מאפשרת לעסקים גדולים ורשתות להגדיל את קהל הצרכנים ולפגוש אותם גם מחוץ לבית העסק. ולפה בדיוק מתחבר תפקידו של משרד פרסום. מצד אחד משרד פרסום ובטח משרד פרסום דיגיטלי, שמלווה בית עסק קמעונאי חייב כיועץ השיווקי שלו להמליץ לו על הקמת חנות וירטואלית, שתאפשר לו להגדיל את נתח העסקים. מצד שני גם משרדי פרסום יוצאים נשכרים מצעד כזה כיוון שלא מספיק להקים חנות כזו אלא צריך ליצור אליה "טראפיק" – תנועה של גולשים. תנועת גולשים כזו מצריכה מהלכים פרסומיים מקבילים – פרסום offline, שבו מכניסים למודעות את העובדה שהקמנו חנות וירטואלית ומצד שני קמפיינים מכירתיים אונליין שתפקידם לייצר תנועת גולשים רלוונטית לחנות מגוגל, מפייסבוק ומאתרים שעוסקים בתחום שבו מתמחה החנות. לסיכום, הקמת חנות וירטואלית יכולה לחסוך בעלויות ולהרחיב את מעגל הקונים של כל עסק ובמקביל מעניקה למשרד הפרסום אתגר לשיווק העסק ולהגדלת היקף המכירות שלו.

כמה לקוחות גייסת החודש?

 

בכל יום, אלפי ישראלים מחפשים רופא שיניים שיטפל במצוקה שלהם במגוון ערוצים.
 האם מאמץ הפרסום של המרפאה שלך מממש את הפוטנציאל הקיים בשוק? 

 

המשך…

פרסום בעיתון | איך פרסום מודעה אחת עושה הרבה רעש

פרסום בעיתון – מודעה עם שיניים.

אם עדיין לא יצא לך לראות על איזו מודעה אנחנו מדברים – צריך רק להקליק כאן בשביל לראות: פרסום בעיתון.

בשיא המשבר האחרון מול סוריה, יצאנו עם פרסום מודעה בודדת בעיתון ה"ארץ". המודעה עשתה שימוש בכותרות העיתונים באותם ימים, לטובת שיווק וקידום שירות השתלת שהשיניים ביום אחד של ד"ר בלן. כעת, כשניתן לומר כמעט בוודאות שהמשבר מול סוריה כבר מאחורינו (טל"ח)  – אפשר לחזור כמה שבועות אחורה ולנתח איך נולד הקונספט למודעה, מה היו התגובות עליה ומה אפשר ללמוד מכך. המשך…

תכלית ייעוץ בע"מ | קופרייטינג ועיצוב מסמך שיווקי

 קצת רקע 

פנו אלינו מחברת אתר ייעוץ בע"מ והציגו בפנינו שירות חדש שהם מעוניינים להציע למגזר העסקי. השירות מכוון למנכ"לים וסמנכ"לי משאבי אנוש, ומכוון לסייע להם

המשך…

רכש מדיה אחראי

רכישת מדיה היא אחד הכלים החשובים ביותר בבניית מהלך שיווקי מוצלח. משרד פרסום שמבצע רכש מדיה חכם מצליח למקסם את קמפיין הפרסום ולהשיג באותו תקציב תוצאות איכותיות יותר.

כדי להשיג את אותן התוצאות האופטימליות מכל קמפיין פרסום חשוב לבצע רכישת מדיה נכונה שמבוססת על מספר עקרונות בסיסיים:

המשך…

Pirsum – פרסום, שיווק ומה שביניהם.

Pirsum – מילה אחת, עולם תוכן שלם.

בגדול מאחורי המילה פרסום, לפחות בכל מה שקשור למשרד פרסום, קיים עולם תוכן שלם של תפיסות עבודה, מקצועות ולא מעט ספקולציות. מאחר ופרסום הוא לא מדע מדויק, אלא יותר הבנה של מניעים צרכניים וניסיון להתחבר אליהם  – יש כמה מונחי יסוד שחשוב להכיר על מנת לייצר בסיס לעבודת פרסום טובה. החלטנו לקחת את המילה Pirsum ולפרק אותה למונחים שונים שיעשו קצת שכל ויצקו תוכן לתוך המושג המעורפל הזה.

המשך…

שיווק אינטרנטי – 5 כלים בסיסיים לשיווק באינטרנט

שיווק אינטרנטי הוא הפיתרון הטוב ביותר לכל עסק בכל סדר גודל, הן מבחינת תוצאות והן מבחינת עלויות.

אין ספק שרשת האינטרנט עשתה מהפכה בכל תחומי החיים, ממש כמו מהפכת הדפוס. האינטרנט שינה את אופן המחשבה שלנו, את התקשורת הבין אישית וגם את דפוסי הצריכה שלנו. רשת האינטרנט פתחה הזדמנויות עסקיות אדירות לכל עסק, בכל תחום ואיפשרה למשווקים לפגוש את קהל המטרה שלהם בפילוח מדויק במיוחד. עם זאת, כאשר קיימים בעולם מיליארדים של אתרים ועמודי תוכן שונים, קל ללכת לאיבוד בכל הרעש הדיגיטלי הזה, בין אם אתה צרכן שמחפש מוצר ובין אם אתה משווק שמחפש צרכן.

אנחנו כאן בשביל לעשות קצת סדר ולהעניק לך ערך מוסף בכלים פרסומיים שקיימים היום ברשת.

 

המשך…

ברושור – אלדן קרגו

 

 המשימה! 

אלדן קרגו, חברת שילוח מטענים בינלאומית ביקשה מאיתנו לייצר לה ברושור מיוחד, בפורמט נפתח סטנדרטי, שיתקשר את השירותים שהיא מציעה בצורה חכמה. 

 מה עשינו? 

עיצבנו להם ברושור המעוצב כמו מכולה כאשר התוכן עצמו נכתב על רקע של ארגז.

 התוצאה: 

המשך…