03-6024205   טלפון: משרד פרסום    רכישת מדיה

רכש מדיה

לבצע רכש מדיה זו לא חוכמה גדולה. לבנות אסטרטגיית מדיה מדויקת שתאפשר רכישת מדיה כזו שתתפוס את קהל היעד בנקודת קבלת ההחלטה שלו זו החוכמה שלנו. אנחנו מספקים פתרון כולל של בניית תכנית מדיה 360 שממקסמת את יעילות קמפיין הפרסום ומביאה לתוצאות ברורות בשטח.

 מיקוד, מיקוד, מיקוד 

הניסיון קובע, עדיף לפנות לקהל של 1,000 אנשים רלוונטים מ-100,000 לא רלוונטים. רכש מדיה באהוי קריאייטיב מתבצע על פי תוכנית מדיה מפורטת שאנחנו בונים ומתמקדת בערוצי פרסום שבהם קהל היעד שלנו נמצא. גם אם מדובר באתר נישה קטן, עיתון מקומי או תחנת רדיו אזורית אבל עם קהל יעד מדויק.

 שילוב מספר ערוצים 

אנחנו מבצעים רכש מדיה חכם שיוצר מעטפת פרסום מקיפה סביב קהל היעד, כך שהוא יפגוש את הפרסום שלנו מספר רב ככל הניתן של פעמים בדרך לקבלת ההחלטה שלו. אנחנו משלבים בכל רכש מדיה בין פרסום קלאסי ברדיו, עיתונות, שילוט חוצות או אינטרנט עם פרסום PPC איכותי במנועי חיפוש וברשתות חברתיות. בדרך זו אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות איכותיות בכל מהלך פרסומי בעלות תועלת משתלמת.

 מיקסום תקציב הפרסום 

רכישת מדיה נעשית תוך שמירה על איזון בין הצורך להשיג חשיפה גבוהה בכמה שיותר ערוצים לבין הצורך לרכז כוח בערוצים יעילים בעלי רלוונטיות גבוהה. כך, דרך רכש מדיה חכם, אנחנו מפיקים הרבה יותר מכל תקציב פרסום.