03-6024205   טלפון: משרד פרסום    רכישת מדיה

פרסום

פרסום הוא אחד ממנועי הצמיחה החזקים של כל חברה ומותג. אנחנו מייצרים מהלכים פרסומיים שמשלבים קריאייטיב חזק, אסטרטגית מדיה יצירתית ומיקוד גבוה, שהופכים את החדשנות והקריאייטיבית של אהוי קריאייטיב לתוצאות שאפשר למדוד ולהרגיש בשטח.

כל קמפיין פרסום שלנו נבנה על פי תוכנית עבודה ברורה, שלב אחרי שלב:

 

 הגדרת מטרות הפרסום 

לכל קמפיין ומהלך פרסומי שלנו יש מטרה מוגדרת שאותה אנחנו פועלים להשיג בכל הכח. זה יכול להיות הרחבת מעגל הלקוחות, הגדלת היקפי המכירות או הכפלת כמות החברים בפייסבוק. הגדרת מטרה ברורה ומדידה מספקת לנו וללקוחות שלנו נקודה הצלחה לכל מהלך שיווקי שאנו מקימים.

 עבודת מחקר וניתוח שוק 

אנחנו יודעים שתמיד יש הרבה מה ללמוד. לכן, לפני ש'מפציצים' ברעיונות קריאייטיביים אנחנו קודם כל יוצאים לתהליך מחקר ולמידה מובנים שמאפשרים לנו להכיר לעומק את השוק בו הלקוחות שלנו פועלים, לפלח נכון את קהלי היעד שאליהם נפנה ולהבין מה המאפיינים שלהם ולמפות נקודות מפגש פרסומיות איתם. במקביל אנחנו לומדים את המותג שאותו נפרסם, ממפים את היתרונות והחסרונות היחסיים שלו בשוק ומזהים את ה-USP העיקרי שלו מול המתחרים.

 פיתוח אסטרטגיית פרסום 

מתוך הבנת המותג והשוק בו הוא מתקיים, אנחנו מפצחים אסטרטגית פרסום כוללת וחכמה שתבלוט בשטח, תפגוש את קהל היעד בנקודת קבלת ההחלטות שלו ותשיג בדרך היצירתית ביותר את  המטרות שהצבנו לקמפיין בתחילת הדרך.

 בניית תוכנית מדיה ממוקדת 

על פי תקציב הפרסום ובהתאם למטרות הפרסום שהגדרנו אנחנו בונים תוכנית מדיה ממוקדת שתאפשר לנו להשקיע את תקציב הפרסום במקומות שבהם הוא יהיה היעיל ביותר וישיג את האפקיטיביות הכי גבוהה מול קהל היעד. תוכנית המדיה כוללת תכנון אסטרטגי של המדיה שנבנה ממש כמו תיק השקעות. הרוב המכריע של התקציב מושקע במדיה סולידית שתביא תוצאות ברורות, חלק מהתקציב מושקע בערוצי מדיה חדשניים ומקוריים שיכולים להביא פריצת דרך משמעותית בדרך להשגת תוצאות מדהימות ביחס להשקעה.

 הגדרת מדדים להצלחה 

פרסום הוא לא מדע מדויק (עדיין) אבל הצלחות הן כן. אנחנו קובעים יעדים ברורים לכל קמפיין פרסום כדי שנוכל להיות בטוחים שיש סיבה לפתוח שמפניות.

 פיצוח קריאייטיב 

הדנ"א שלנו כמשרד פרסום הוא קריאייטיב חזק שמותאם לכל ערוץ מדיה. אנחנו מפתחים קריאייטיב חכם, בולט וממוקד שבנוי על האסטרטגיה הפרסומית שפיתחנו ומקפיץ את קמפיין הפרסום גבוה מעל המתחרים.

 הפקת ארסנל כלים שיווקיים 

אנחנו מפיקים את מכלול הכלים השיוווקיים שישמשו אותנו במהלך הפרסום, מאתר אינטרנט איכותי, דרך הפרסומות לכל ערוצי המדיה ועד לברושורים פרסומיים שיחולקו ללקוחות. כל כלי פרסום בארסנל זוכה לעבודת עיצוב גרפי וקופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר.

 ניהול קמפיין שוטף 

לאחר העלייה לאוויר אנחנו מבצעים מעקב שוטף אחרי הביצועים של כל פרסומת, מנפים כלים שיווקיים לא יעילים ומחזקים ערוצי פרסום שמביאים תוצאות. כך , אנחנו יוצרים עקומת שיפור מתמדת של כל קמפיין.