03-6024205   טלפון: משרד פרסום    רכישת מדיה

תכלית ייעוץ בע"מ | קופרייטינג ועיצוב מסמך שיווקי

 קצת רקע 

פנו אלינו מחברת אתר ייעוץ בע"מ והציגו בפנינו שירות חדש שהם מעוניינים להציע למגזר העסקי. השירות מכוון למנכ"לים וסמנכ"לי משאבי אנוש, ומכוון לסייע להם

ולהדריך אותם בתקופת הרנסנס של התאגדות העבודים בארגונים. החברים באתר ביקשו מאיתנו לסייע להם בניסוח ובעיצוב מסמך שיווקי שמתאר את השירות בקצרה ובמקביל יסייע להם לקבוע פגישות עם לקוחות פוטנציאליים.

 האתגר 

הצגת נושא מורכב להבנה, כגון אפשרויות ומרחב הפעולה העומדים לרשות הנהלה בארגון בו מתחילה, קיימת או נוסדה התאגדות של העובדים, באופן שיתפוס תשומת לב מרגע הפניה ובמקביל יהיה קל "לעיכול" מבחינת הפתרון שהשירות מספק.

 מה עשינו? 

  1. בריף
    קיבלנו בריף בו הבנו מי החברה, מי קהל היעד, מה המסר העיקרי שהם רוצים להעביר ומה החסמים הקיימים כיום בקרב קהל היעד. בנוסף, חידדנו את היתרונות של השירות והחברה ומה יצא ללקוחות שלהם מהשירות שהם מציעים.
  2. קופירייטינג
    הגהה שיווקית וקופירייטינג לתוכן קיים. סידור המסמך מבחינת הזרימה והמבנה של התוכן, ניסוח כותרות בולטות, הידוק תכנים מקצועיים ותרגום שלהם לשפה פשוטה יותר ולבסוף ניסוח משפט מסכם ומניע ליצירת קשר.
  3. עיצוב
    לאחר הידוק הטקסטים עברנו לעיצוב, היה לנו חשוב להפוך נושא אפור לצבעוני ומעניין וזאת מבלי לאבד את הרצינות והמקצועיות של השירות והעומדים מאחוריו.

 התוצאה 

פרופיל חברה | עיצוב | כתיבה שיווקית | משרד פרסום | אהוי קריאייטיב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *