רכש מדיה אחראי

רכישת מדיה היא אחד הכלים החשובים ביותר בבניית מהלך שיווקי מוצלח. משרד פרסום שמבצע רכש מדיה חכם מצליח למקסם את קמפיין הפרסום ולהשיג באותו תקציב תוצאות איכותיות יותר.

מדיה
רכש מדיה רכישת מדיה אהוי קריאייטיב משרד פרסום

כדי להשיג את אותן התוצאות האופטימליות מכל קמפיין פרסום חשוב לבצע רכישת מדיה נכונה שמבוססת על מספר עקרונות בסיסיים:

מיקוד

לפני שאנחנו פונים לערוצי מדיה שונים בבקשה להצעות מחיר ולפריסות של כלים, חשוב שנבין האם הקהל שלנו נמצא שם. פילוח ממוקד של קהל היעד שיתבצע במשרד הפרסום והשוואה שלו מול הפילוח שמציג ערוץ המדיה יאפשר לנו לבחון את המיקוד שלו ולהשיג רכש מדיה איכותי.

למה? מכיוון שרק כך נוכל להבין את איכות הקהל ביחס לחשיפות. כמות גדולה של חשיפות לקהל לא רלוונטי לא שווה הרבה.

איסוף נתונים

אחרי שבחרנו את הערוצים האופציונאליים בשביל רכישת מדיה, חשוב שנאסוף כמה שיותר מידע אובייקטיבי וסובייקטיבי. סובייקטיבי – מהערוץ עצמו, שבדרך כלל מייפה את הנתונים ומציג תמונה ורודה יחסית ואובייקטיבי – נתונים שנאספים ממקורות חיצוניים כמו למשל אלקסה וגוגל טרנדס, כשאנחנו בודקים פופולאריות של אתרים ברשת.

ניהול מו"מ

כשאנחנו נכנסים למו"מ על רכש מדיה המטרה שלנו היא להשיג את הפריסה הטובה ביותר בשביל להגיע לביצועי הקמפיין הטובים ביותר ביחס לתקציב. ולכן, הפתרון של הורדת מחירי המדיה הוא טוב כל עוד הוא לא פוגע באיכות הפריסה ופעמים רבות עדיף לקבל הרבה יותר באותו המחיר.

תמהיל מדיה אפקטיבי

לקוחות רוצים לחסוך בעלויות תקציב הפרסום, שזה טוב ויפה רק שיש סף תקציב שמתחת לו, פשוט לא שווה לבצע רכישת מדיה, לא בגלל שלא נרוויח על הרכישה אלא שהקמפיין הפרסומי, קריאייטיבי וחכם ככל שיהיה פשוט לא יעבוד. הכח של המדיה הוא ביצירת מספר מפגשים רב ככל האפשר עם הלקוחות הפוטנציאליים וכמובן לבלוט מול מפרסמים אחרים באותו ערוץ מדיה. לכן רכש מדיה שמגיע לפריסה דלה הוא לא חסכוני אלא פשוט בזבוז כסף.

 

הרעיון של רכישת מדיה חכמה הוא להצליח ליצור תמהיל שיצליח להביא לחשיפה גבוהה לקהל ממוקד כדי שהתקציב יצדיק את עצמו. כשהתקציב ישיג תוצאות, גם הלקוח החסכוני ביותר יידע לעשות את החשבון ולהבין שהפרסום הוא לא בזבוז אלא השקעה.

בא לכם קמפיין אצלנו? רק להשאיר פרטים פה

בדיוק רצית לקרוא משהו?

UTM מעקב אחרי לידים אהוי קריאייטיב משרד פרסום

אני יודע מאיפה באת בקמפיין האחרון

לדעת מאיפה הגיע כל ליד בקמפיין מרובה פלטפורמות גם כשהגולשים כבר הקליקו הלאה? יש דבר כזה

תנו לי עוד
פרינט מודעה לעיתון פרסום בעיתון משרד פרסום אהוי קריאייטיב ברק אובמה

מודעה עם שיניים

איך רופא שיניים ישראלי מקבל פרסום עולמי? הכל התחיל באובמה.

תנו לי עוד
מערכת CRM ניהול לידים משרד פרסום אהוי קריאייטיב

מייקאובר ה CRM הגדול

מייקאובר ה CRM הגדול ניהול לידים ברמת דיוק פסיכית

תנו לי עוד