שיווק B2B

שיווק B2B תמיד יהיה מאתגר יותר. כאן לא יעזור לשפוך הרבה כסף על שילוט חוצות באיילון או להתלבש על חסויות מזג האוויר בסוף החדשות. אנחנו גם לא נבנה במקרה הזה קמפיין שיביא מבול עצום של לידים.

בפרסום B2B האיכות מדברת ולא הכמות. המיקוד הגבוה ולא המסה. פיצוח חכם של קמפיין B2B מביא ערך גבוה מאוד לחברה ומאפשר לה לפתוח שווקים חדשים ולבצע עסקות בהיקפים גדולים.

 

סופר זום אין – שיווק דיגיטלי B2B

כשעושים שיווק B2B פונים תמיד לקהל מקצועי סופר-מפולח, קהל שיתאפיין בידע מקצועי מעמיק של התחום ואי אפשר לקנות אותו בסיסמאות ריקות.

 

לכן, כל קמפיין B2B מתחיל בעבודת מחקר ואסטרטגיה מעמיקה.

אנחנו חייבים לאפיין במדויק את קהל היעד שלנו ולהבין מה הם הצרכים והחסמים שלו,  למפות את ממשקי המפגש שלו עם השירות או המוצר שלנו ולהבין למה הוא בוחר לעבוד איתנו או למה הוא בוחר לעבוד עם המתחרים.

 

אנחנו חייבים להכיר ברמה המקצועית את השירות שאנחנו משווקים, אילו ערכים הוא נותן ללקוחות שלו ואיך מתנהלת העבודה מולו ביום יום.

 

במקביל אנחנו לומדים את מאפייני השוק – איפה הקהל שלנו צורך מידע מקצועי? אילו כנסים מקצועיים מרכזיים מתקיימים בתחום? האם יש אתרי תוכן מובילים שדרכם נצרך המידע? מי המתחרים בשוק ומה מגדיר את החלטת הקניה של הלקוח.

 

אנחנו צריכים להכיר את האנשים שמרכיבים את הקהל שלנו בצורה ממוקדת – אילו בעלי תפקידים הם מקבלי ההחלטה בכל חברה? באילו מדינות הם פועלים? באילו מחלקות הם פועלים בתוך החברה? מה מאפיין אותם ברמת מגדר, גיל, רמת השכלה?

רק מחקר יסודי יאפשר לנו לתכנן את אסטרטגיית המדיה ולהחליט אילו ערוצי מדיה דיגיטליים או אופליין ישרתו אותנו בצורה הכי טובה.

 

אנחנו לא רצים לMASS MEDIA, אנחנו מחפשים את המיקוד.

 

צוללים לעומק

ניהול של לקוח B2B מחייב לימוד מקצועי של התחום. פה לא מספיק "לעשות את זה יפה" או "לתת כותרת מצחיקה". פרסום B2B נשפט על ידי קהל היעד קודם כל ברמת המקצועיות של המסרים.

לכן, ניהול של פלטפורמות סושיאל כמו לינקדאין, פייסבוק או X עבור לקוח B2B מחייב אותנו ללמוד את הז'רגון המקצועי, לעבוד לא רק מול מחלקת השיווק אלא גם מול גורמים מקצועיים בתוך הארגון ולהשקיע זמן בלמידה מתמדת של התחום בו אנחנו פועלים.

 

יצירתיות

המגבלות הרבות שיש בקמפיין פרסום B2B מביאות ליצירתיות הגדולה ביותר.

אפשר להקים אתרים מדהימים, סרטוני חברה שוברי שגרה, הפקות לא קונבנציונליות ופרסומות סופר יצירתיות גם בתוך נישה שנתפשת אפרורית.

דווקא מסרים וויז'ואלים יצירתיים ששוברים את התבנית החשיבתית של פרסום מקצועי, יוצרים הד גדול ואימפקט חזק בקרב קהלים שלא רגילים להיחשף לקמפיינים פרסומיים יצירתיים בתחום המקצועי שלהם.

 

הלקוחות שהעזו ללכת איתנו ולעשות שיווק B2B חכם, הצליחו להשיק מוצרים חדשים, להגיע לקהלים חדשים שלא חשבו שיש להם גישה אליהם ולהגדיל את מחזור העסקאות.

עבודות שיווק B2B

להם עשינו פרסום B2B

פרסום B2B - סיפורי הצלחה

קטלוג לא פולני.
כלומר בלי רגשות אשם
תנו לי עוד
ככה יצרנו בננה
ששברה את השוק
תנו לי עוד
ככה נלחמנו בפרוטקשן
באמצעות לידים
תנו לי עוד

בואו

אנחנו ביגאל אלון 108, תל אביב

03-6024205

בואו

מוזמנים גם להשאיר פרטים ואז ביפ:

    כמה פרטים קטנים ואנחנו חברים לנצח נצחים: