ככה נלחמנו בפרוטקשן באמצעות יצירת לידים

קמפיין B2B ממוקד עם תוצאות מדהימות שזה פשוט פשע לא להכיר

אהוי קריאייטיב משרד פרסום קמפיין דיגיטל אוטוס חברת אבטחה

רקע (בטחוני)

תחום אבטחת הבניה בישראל נשלט בעשורים האחרונים על ידי ארגוני פשיעה שגובים פרוטקשן מחברות הבניה והיזמות אם הן רוצות למנוע פריצות וחבלות. השיטה עובדת כך: ארגוני הפשיעה פונים לחברות השונות ומסבירות להן כי אם לא רכשו 'שומר' מטעמן לאתר הבניה – אי אפשר לדעת מה יקרה שם. המצב הבלתי אפשרי הזה הגיע לרמה כזו, שהפרוטקשן הפך להיות שורה קבועה בדוחות הכספיים של חברות הבניה.

אבל אז הגיעו אוטוס

חברת אוטוס, היא חברת אבטחה חדשה ו'חצופה' שהחליטה לשנות סדרי עולם בתחום הבטחה ולשים סוף לתופעת הפרוטקשן. אוטוס בנתה מערך אבטחה משוכלל המשלב בין טכנולוגיות מעקב וניטור מתקדמות לסיירת מאבטחים רכובה, המאפשרת לחברות בניה בפעם הראשונה "לוותר בנימוס" על שירותי הפרוטקשן מבלי לדאוג לפגיעה באתרי הבניה שלהן.

יצירת לידים סוכנות דיגיטל קמפיין דיגיטל B2B אוטוס אבטחה

המשימה – הורדת זקיף (וגם יצירת לידים)

הקמפיין הציב בפנינו שני אתגרים מאוד גדולים:

האתגר הראשון

למקד את הקמפיין הדיגיטלי לקהל 'מקבלי החלטות' מאוד מאוד (מאוד!) מצומצם:

 1. מנכ"לים ושותפים בחברות בניה ויזמות
 2. קב"טים בחברות בניה ויזמות

האתגר השני

לעורר את הקהל, שאחרי עשורים של עבודה בצל הפרוטקשן, הפך לחשדן ומאוד סקפטי לאפשרות של שינוי, בטח כזה שמגיע מחברה חדשה ולא מוכרת.

האסטרטגיה – בעיטה מדוייקת לתכשיטים…

אסטרטגיית מדיה

לאחר עבודת מחקר מעמיקה לאיתור נקודות מפגש עם הקהל, יצאנו עם מיפוי מדוייק שלו וערוצי פרסום אונליין בהם הוא נמצא. המטרה שלנו הייתה לבנות קהל מצומצם מאוד ואיכותי על פני קמפיין בחשיפה רחבה ולא ממוקדת. בעבודה מדוקדקת הגענו לקהל מוגדר בהיקף של מאות עד אלפים בודדים בכל ערוץ פרסום.
התכנית היתה להציף את הקהל הממוקד שלנו בפרסום אגרסיבי באמצעות מודעות, באנרים ופוסטים שהובילו לעמוד נחיתה מרשים שישיג יצירת לידים ולאחר מכן להמשיך לרדוף אותו ברימרקטינג יותר אגרסיבי כדי לעורר אותו להגיב ולהפנים את המסר: יש מהפיכה אמיתית בשטח שתפטור אותך מהפרוטקשן.

אסטרטגיית מסר

אם כבר פרוטקשן אז עד הסוף… מאחר ומדובר בקהל גברי בעיקרו וכל נושא הפרוטקשן מעורר תחושות לא חיוביות, החלטנו לצאת עם אסטרטגיית מסר 'עוקצנית' שתיתן 'ראסיה' (בקטע טוב) לקהל היעד ותגרום לו להגיב לקמפיין.
המסר שפיתחנו "תחליף את הפרוטקשן באבטחה" שילב אמירה ברורה שהציגה גם את הבעיה וגם את הפתרון. הקריאייטיב שלנו הציע "מבצעים אטרקטיביים לרכישת פרוטקשן" במראה מתקתק של מבצעים בחנויות אופנה. המטרה היתה לגעת בנקודה הכואבת ביותר של הקבלנים ולחזק את תחושת האבסורד שמתלווה למצב שהתקבע לאורך השנים.

רוצה לדעת איך נראה הפרסום?

אהוי קריאייטיב משרד פרסום סוכנות דיגיטל פורטפוליו תיק עבודות

יצירת לידים – ערוצי המדיה בהם פעלנו

 • פייסבוק
 • לינקדאין
 • גוגל search
 • פעילות inMarket ב GDN
 • דיוורים

השורה התחתונה

יצירת לידים חכמה עובדת – הלקוח ביקש מאיתנו להקפיא את הקמפיין מאחר ולא היה ערוך לטפל בכמות גדולה כל כך של פניות רלוונטיות וחשש לפגישה את שמו בתחום.
ניסינו לסחוט אותו באיומים אבל… משום מה זה לא כל כך עבד:(

המספרים מאחורי הקמפיין

206 פניות רלוונטיות

מחברות בניה בינוניות וגדולות המפעילות מספר אתרי בניה במקביל

10% המרה לפגישות

למעלה מ 20 פגישות שנקבעו מתוך הלידים הרלוונטיים

5% המרה לעסקאות

קרוב ל 10 לקוחות גדולים חדשים במהלך הקמפיין

בא לכם קמפיין אצלנו? רק להשאיר פרטים פה

  מי שלא קורא, לא יודע

  הקופירייטר הדיגיטלי ומהפכת ה-RTM

  קופירייטר נדרש לא רק לדעת לתכנן מראש את הקמפיין שלו אלא גם להגיב על אירועים שמתרחשים בזמן אמת, מה שנקרא כיום מהפכת ה-RTM.

  תנו לי עוד

  כשנפוליאון תכנן לוגו חדש – על אסטרטגיית מיתוג

  מיתוג הוא תהליך הרבה יותר מעמיק מליצור "לוגו יפה", תהליך מיתוג הוא מהלך של בניית אישיות ואישיות חייבת להיות ברורה וארוכת טווח.

  תנו לי עוד
  look alike facebook

  90 שניות על פילוח קהל יעד בפייסבוק ובאינסטגרם מבוסס דאטה

  90 שניות על פילוח קהל יעד בפייסבוק מבוסס דאטה בפייסבוק ואינסטגרם

  תנו לי עוד