ככה הפכנו מרפאה מקומית לאימפריה ארצית

משרד פרסום מרפאות רופא שיניים דר בלן אהוי קריאייטיב

רקע

רשת מרפאות ד"ר בלן להשתלות שיניים ביום אחד. התחילה את דרכה כמרפאה אחת קטנה בקריית ים בהובלת ד"ר יגאל בלן וכיום בעלת 3 מרפאות בפריסה ארצית, כולל המרכז הגדול והמתקדם בישראל להשתלות שיניים הממוקם בקריית ים.

המשימה

ב 2012, הרעיון של השתלת שיניים ביום אחד ללא כאבים נתפס כ'חד קרן' אחד גדול בקרב קהל היעד. ת'כלס, אפשר להבין אותם.. במיוחד לאור העובדה ששיטת ההשתלה באותה תקופה כללה עשרות ביקורים אצל רופא השיניים במסגרת תהליך כואב וארוך שיכל להמשך בין חצי שנה לשנתיים עם אחוזי הצלחה סבירים בלבד.

 

אז איך גורמים לגברים ולנשים בני 45+ הזקוקים להשתלת שיניים, להבין שהשתלת שיניים ביום אחד היא שיטת טיפול אמיתית, יעילה ואמינה המחליפה את השיטה ה"שמרנית"? ולאחר מכן איך נגרום להם מכן לבחור דווקא בד"ר בלן מבין אלפי רופאי השיניים בישראל המציעים טיפול דומה?

האסטרטגיה

אנחנו משרד פרסום דיגיטלי רציני (ברור לא?) ולכן לפני הכל שיחקנו קצת פלייסטיישן ואחר כך עשינו מחקר. במחקר המעמיק שביצענו בתחום רופאי השיניים והשתלות השיניים בארץ ובחו"ל, מצאנו כי כל רופאי השיניים בישראל נראים ומדברים אותו הדבר:

 

 1. לכולם יש חיוך ו\או שן בלוגו
 2. כולם משתמשים באותם גוונים של כחול ו\או ירוק ו\או לבן בלוגו ובחומרים השיווקיים שלהם
 3. כולם משתמשים באותם מסרים ואותן תמונות לפני\אחרי (?) ותפוח נגוס או סטייק עסיסי.

הבנו שכדי להצליח במקרה, לבלוט מעל כולם ולייצר קטגוריה משלנו, אנחנו חייבים לשבור מוסכמות מבחינת הנראות והמסר, לבסס את המקצועיות של ד"ר בלן ובהמשך לפנות לרגש של המטופלים במקביל לשכל.

 

 1. הדבר הראשון שעשינו היה מיתוג מחדש למרפאה. במסגרת המיתוג בחרנו צבעים שוברי מוסכמות ב'קטגוריה' ושמנו את ד"ר בלן במרכז בגדול על מנת לבסס את מעמד ה'סופרסטאר' שלו.
 2. בהמשך על מנת לשבור את תדמית ה'חד קרן' של השתלת שיניים ביום אחד ולבסס את אמינות ויעילות שיטת ההשתלה החדשה, צילמנו עשרות עדויות של מטופלים של ד"ר בלן שסיפרו על חוויית הטיפול בשפה שלהם.
 3. הקמנו מערך פרסום דיגיטלי (PPC) מבוסס מיקום בפילוחים של מגדר, מיקוד גיאוגרפי, גיל ומעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה בגיבוי קמפיין תדמיתי שנתי ברדיו מקומי וארצי וסרטוני וידאו. משרד פרסום דיגיטלי או לא משרד פרסום דיגיטלי?!?
 4. יצרנו עשרות "תכניות מומחים" ברדיו מקומי על מנת לחזק את מעמדו של ד"ר בלן
 5. המסר הוא המלך. ב 2012 פתחנו עם המסר "השתלת שיניים בשיטה המתקדמת בישראל" ולאחר שביססנו את הלגיטימיות של השיטה, יצרנו 2 מסרים מקבילים. הראשון מבוסס תועלת רגשית (WIFM)  – "החיים שלך ישתנו ברגע אחד"  והמסר השני הוא ביסוס מומחיות עם תועלת שכלית "מטפלים במקרים המורכבים ביותר".
 6. פיתחנו כלים דיגיטליים ייחודיים לקליטה ולסינון פניות ממטופלים פוטנציאליים

ערוצי מדיה

 • Google search
 • SEO
 • Facebook ניהול עמוד עסקי
 • Facebook Ads
 • פרינט בעיתונות ממוקדת קהל כגון עיתון מנויי תיאטרון, ברידג' ואופרה
 • Content Marketing
 • רדיו מקומי (חיפה) וארצי (רשת ב')

ד"ר בלן אז יאללה בלגן!

לידים רלוונטיים

30,000+

פניות רלוונטיות של אנשים הזקוקים להשתלה

קמפיין פרסום ביוטיוב

25,000+

צפיות חודשיות בערוץ יוטיוב של המותג

קמפיין קידום אורגני גוגל אהוי קריאייטיב משרד פרסום

700+

חיפושים אורגניים בחודש של שם המותג

SEO קידום אורגני גוגל אהוי קריאייטיב

מקום 1

בתוצאות האורגניות בגוגל בעשרות מונחים רלוונטיים

השורה התחתונה

במהלך שבע השנים האחרונות של עבודתנו המשותפת, ד"ר בלן פתח את מרכז השתלות השיניים הגדול בישראל בקריות, הקים מרפאה במגדל קרדן בתל אביב ולאחרונה מרפאה שלישית בירושלים.

הגדלנו את כמות חיפושי ה Brand מ 12 חיפושים חודשיים ליותר מ 700, כבשנו את המיקומים הראשונים בעשרות מונחי חיפוש רלוונטיים ובנינו קהילת עוקבים-שגרירים בפייסבוק שמסייעת לנו לקדם את המסרים שלנו ובאותה העת להרגיע מטופלים חדשים שהבינו שהגיעו למרפאות מקצועיות.

 

יחד הצלחנו לא רק להרחיב את הפעילות ולסגור את יומן הניתוחים וההשתלות חודשים קדימה אלא גם הפכנו את ד"ר בלן לשם דבר בקרב רופאי השיניים בישראל

בא לכם קמפיין אצלנו? רק להשאיר פרטים פה

מתחשק לי לקרוא עוד!

מערכת CRM ניהול לידים משרד פרסום אהוי קריאייטיב

מייקאובר ה CRM הגדול

מייקאובר ה CRM הגדול ניהול לידים ברמת דיוק פסיכית

תנו לי עוד
משרד פרסום אהוי קריאייטיב

PIRSUM פרסום, שיווק ומה שביניהם.

כמה דברים בסיסים שצריך להבין לפני שמדברים עם משרד פרסום

תנו לי עוד